Spotkanie blogerek | Z miłości do pasji

12:35

5 listopada w Lublinie miałam możliwość uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które powstało dla kobiet lubiących dzielić się pasją, ale też lubiących przeżyć cudowną przygodę i czerpać z tego radość. Celem tego spotkania była zbiórka pieniędzy na cel chorej Madzi, małe pogaduchy o blogach jak i o nas samych, ciekawa lekcja o fotografii oraz szybki kurs zumby.


Organizatorkami tego cudownego zamieszania, jakim było to spotkanie były: Justyna i Iwona
Zacznę może od najważniejszej informacji, czyli od celu spotkania, którym była licytacja. Udało nam się uzbierać 1237zł na rzecz chorej Madzi. Madzia urodziła się z zespołem wad wrodzonych (wada serduszka, rozszczep podniebienia, wrodzony brak gałek ocznych, niedokonany zwrot jelit). Mając miesiąc przeszła operację skrętu jelit. Czeka ją jeszcze wiele zabiegów. Zabiegi oczek będą tak na prawdę trwały cale życie!
Wszystkim sponsorom fantów podarowanych na licytację, bardzo dziękuję!

Organizatorki zorganizowały to wszystko super, upominki poukładane, licytacja przygotowana (dodam, że małą cząstkę pomogłam dziewczynom, spędziłyśmy dobre 3 godziny na rozpakowywaniu tych wszystkich dobroci). Wszystko było na swoim miejscu, to tylko czekać na gości spotkania! Po godzinie 11 już każda blogerka była na miejscu. Na spotkaniu miało zjawić się 15 uczestniczek, z czego tylko 12 się pojawiło. Szkoda, ponieważ nie znałam się z każdą i fajnie było poznać kogoś kto lubi dzielić się swoimi przemyśleniami na blogu. A spotkałyśmy się wszystkie w GaleriiGala w Lublinie. Przez uprzejmość Gali blogujące mamy, które chciały przyjść ze swoim maluchem mogły skorzystać z sali zabaw Kemping u Superika. Sala zabaw jak poinformowała nas pani oprowadzająca została odnowiona. Szczerze mówiąc nie wiem jak wyglądała wcześniej, ale wygląda rewelacyjnie. Dziecko niezależnie od wieku, nawet kilkumiesięczne maluszki mają swój kącik, w którym mogą się bawić, raczkować, pokonywać małe przeszkody. Dodatkowym plusem jest umożliwienie udostępnienia którejś z mniejszych sal na 'imprezkę' urodzinową dla dziecka. A rodzice w małym bufeciku mogą spokojnie napić się kawy, wiedząc że jego dziecko dobrze się bawi. 

Po przybyciu już wszystkich przyszedł czas na powiedzenie o sobie kilku słów, aby każda mogła się coś dowiedzieć o każdej. Kolejnym punktem spotkania była niespodzianka urodzinowa dla Justyny. Agnieszka upiekła przepyszny i pięknie wyglądający tort oraz została zamówiona karykatura solenizantki u pana Przemka  (była jeszcze karykatura dla Weroniki, ale niestety nie przybyła na spotkanie, a również miała urodziny). Myślę, że takie niespodzianki ucieszyłyby każdego. Justyna była mile zaskoczona ;)Zaraz po udanej niespodziance przyszedł czas na warsztaty o fotografii przeprowadzone przez pana Macieja . Dowiedziałyśmy się tak na prawdę wszystkiego co było nam potrzebne. Potrzebne do naszych zdjęć dodawanych do notek na blogu. Jak fotografować nawet 'gorszym' sprzętem, aby wyszło z tego coś fajnego przede wszystkim dobrej jakości. A najbardziej zaskoczyła fotografia jedzenia, to co ludzie potrafią wymyślić dla idealnego zdjęcia. Sztuczny lód, woda z barwnikiem zamiast prawdziwego wina itp.
Po takiej dużej dawce wiedzy na temat fotografii, każda z nas zgłodniała. A więc wybrałyśmy się na obiad. Po jedzonku przyszedł czas na zumbę. Szczerze mówiąc najbardziej czekałam własnie na nią aby się przekonać jak to będzie ;) A było rewelacyjnie.
Zumbę poprowadziły dwie szalone dziewczyny Weronika i Sylwia. Dały nam niezły wycisk! Po wszystkich atrakcjach przyszedł czas na upominki od sponsorów oraz na wyczekaną licytację. Każda z wylicytowanego upominku cieszyła się niesamowicie! 
Każdej uczestniczce dziękuję jeszcze raz za mile spędzony dzień i organizatorkom za mile rozplanowany czas ;) 


Organizatorki:
1. Iwona Piskałahttp://www.szarokolorowa.pl/
2.Justyna Nieczyporowskahttp://mamaolenki.com/

Uczestniczki:
3.Marcelina Aadamska : http://mamikpisze.pl/
6.Katarzyna Grzywaczewska :  poradymamykasi.blogspot.com
7.Monika Nieczyporowskawww.nieczyporowska.blogspot.com
9. Justyna Sikorahttp://testujacarodzinka.blog.pl/
10.Agnieszka Grabośhttp://testowaniaczar.blogspot.com/
11.Joanna Brzozowskahttp://amelushka.pl/

Dziękuję wszystkim blogerkom za mile spędzony czas, a sponsorom za cudowne upominki !!

Warsztaty Z Fotografii: Poprawnie Naswietlony
Zumba: Trener Weronika Kopczynska oraz Sylwia :)
Zdjęcia: Małgorzata Krupa
Miejsce: Galeria GALA

Sponsorzy Spotkania:

You Might Also Like

1 komentarze

°Podoba ci się mój blog? ZAOBSERWUJ, aby być na bieżąco! :D
◈ Obraźliwe komentarze będą usuwane. ;)
◈ Zostaw link do bloga, na pewno zajrzę. :)